Pstrąg na parze z warzywami

lis 15, 2021 | Wiara od kuchni

Przepis jest częścią poniższego filmu ⏰ 20:08 Pstrąg na parze – jak zrobić 🙂 Nie ma w Twoim życiu sytuacji, z której Bóg nie mógłby Cię wyprowadzić. Sytuacja krytyczna nie jest końcem, ale początkiem. Jest momentem dokonywania zmiany swojego życia.

Kryzys może przyjść także wtedy, gdy w Twoim życiu „wszystko jest w porządku”. Bóg jest nieskończenie mocny i tak jak Eliasza, wyprowadzi Cię z kryzysu, odczujesz żarliwość o Jego chwałę.

Zadbaj o zdrowie. Zrzuć zbędne kilogramy. Zrób to w mądry sposób. Zdrowa dieta to klucz również do życia duchowego. Zdrowie i duchowość idą w parze.
rekolekcje wielkopostne 2021

Spis:
⏰ 00:00 Wprowadzenie
⏰ 00:22 Doświadczenie życia
⏰ 05:25 Konferencja – sytuacje kryzysowe
⏰ 20:08 Pstrąg na parze – jak zrobić 🙂

Przepis
Pstrąg z warzywami

Składniki:
1 pstrąg średniej wielkości
1 bakłażan
1 cukinia
1 czerwona papryka
1 cebula
1 czerwona cebula
1 kalafior
1 brokuł
natka pietruszki
1 cytryna
oliwa do pieczenia
Przyprawy: pieprz, pieprz cytrynowy, tymianek, bazylia, rozmaryn, kolendra, estragon.

Pstrąga oczyścić, od wewnętrznej i zewnętrznej strony posypać estragonem i pieprzem, najlepiej pieprzem cytrynowym. Można bardzo lekko posolić. Włożyć do środka fragment natki pietruszki. Można włożyć do wewnątrz i położyć na pstrągu plastry cytryny. Warto też przyprawić pstrąga pokrojonym lub zmiażdżonym czosnkiem.
Kalafior i brokuły obrać, podzielić na mniejsze części. Cebulę przekroić na pół.
Pstrąga, kalafior, brokuły i cebulę włożyć do parownika. Po ok. 20 minutach wyjąć pstrąga, włożyć do naczynia żaroodpornego i włożyć do rozgrzanego do 180 stopni piekarnika na 5 minut w celu zarumienienia skórki. Sparowane warzywa posolić, przyprawić pieprzem, a także, dowolnie: tymiankiem, bazylią, rozmarynem, kolendrą lub innymi przyprawami. Można je lekko posolić.

Na patelnię wlać niewielką ilość oleju (można użyć oliwy z oliwek z przeznaczeniem „do pieczenia”). Bakłażan i Cukinię pokroić na talarki grubości 1 cm. Smażyć na oliwie z obu strun – około 4 minut i przełożyć do naczynia wyścielonego ręcznikami ligninowymi w celu odsączenia oleju, by potrawa była dietetyczna. Oczyścić paprykę z gniazd nasiennych, pokroić na trójkąty, grillować na oleju ok. 5 minut, przełożyć do naczynia, w którym są już grillowana cukinia i bakłażan. Pokroić na plastry czerwoną cebulę i grillować na oliwie. Cebulę lekko skropić octem, najlepiej jabłkowym, wtedy nie straci koloru. Cebulę dodajemy do reszty grillowanych warzyw. Grillowane warzywa przyprawić podobnie jak gotowane, zgodnie z własnym upodobaniem.
Danie gotowe do podania.

 

Placki z kapusty

Placki z kapusty

Przygotowując smaczne placki z kapusty, rozmawiamy o tym, jak w sposób wartościowy spędzać czas z rodziną. Warunkiem skutecznego wychowania jest czas, jaki mamy dla siebie w rodzinie. Sercem wielu mieszkań i domów jest kuchnia. Tam koncentruje się życie domowników....

Ciecierzyca tikka masala

Ciecierzyca tikka masala

Przepis jest częścią poniższego filmu ⏰ 21:03 Ciecierzyca tikka masala przepis 🙂 Skupianie się na problemach i troskach wzmacnia lęki. Żyj Bogiem. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Proś o wiele. Buduj dojrzałe relacje. Jak zrzucić zbędne...

Makaron Sojowy z Tuńczykiem w pomidorach

Makaron Sojowy z Tuńczykiem w pomidorach

Przepis jest częścią tel filmiku po - uruchom filmik i skocz do minuty ⏰ 24:12 Makaron z tuńczykim - jak zrobić :)Wytrwałość jest jedną z najtrudniejszych rzeczy w życiu duchowym. Św. Ignacy w swoich Ćwiczeniach podaje reguły dotyczące posiłków. Są one...

Szklanka dobrej rozmowy

wesprzyj naszą działalność

Szczęść Boże - witaj w EKIPIE 🙂 👍🏻 razem staramy się docierać z Ewangelią po falach Internetu w najdalsze strony.
Uzyskane wsparcie na razie przeznaczamy na reklamowanie naszych kanałów: @Diecezja Bielsko-Żywiecka @Dopowiedzenia @bp Roman Pindel.

Wspierając nas na YouTube - pomagasz nam tworzyć treści i docierać z nimi do osób którym mogą pomóc.

👍👍👍 Jeśli chcesz wspierać ten kanał, a dostaniesz także te bonusy:

👉 Sprawdź sposoby wspierania naszej działalności

  • Plakietki lojalnościowe widoczne przy Twojej nazwie użytkownika w komentarzach i na czacie na żywo
Niestandardowa plakietka dla wspierających Niestandardowa plakietka dla wspierających Niestandardowa plakietka dla wspierających Niestandardowa plakietka dla wspierających Niestandardowa plakietka dla wspierających Niestandardowa plakietka dla wspierających Niestandardowa plakietka dla wspierających Niestandardowa plakietka dla wspierających
  • Niestandardowe emotikony do użycia w wiadomościach i czacie na żywo
Super Youtuber Kucharz Animowany
  • Priorytetowe odpowiedzi na komentarze
  • Wcześniejszy dostęp do nowych filmów
  • Bezpośrednie zwracanie się do wspierających
  • Zdjęcia i aktualizacje statusu
Dzięki, że jesteś z nami 🤩 dziękujemy za wsparcie. Dziękujemy za okazane zaufanie 👍🏻
Mamy sporo pomysłów i mamy nadzieję że również dzięki Twojemu wsparciu wiele z nich już niebawem wcielimy w życie.