List Biskupa na zakończenie roku szkolnego

lip 16, 2020 | Diecezja

Na progu wakacji bp Roman Pindel zwrócił  się do wiernych diecezji bielsko-żywieckiej, by dokonać podsumowania czasu kilku ostatnich miesięcy, naznaczonych trudnym doświadczeniem epidemii koronawirusa.

Korzystajmy mądrze z doświadczenia pierwszych miesięcy epidemii, by kolejne miesiące lepiej służyły naszemu wzrostowi. Uczmy się mądrze odkrywać, co naprawdę jest ważne w naszej wierze. Nasze powroty do udziału w życiu religijnym w parafii niech będą odpowiedzią na głód sakramentów i wspólnoty przeżywanej w parafialnej świątyni – zaapelował biskup w swym liście pasterskim.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.